Słowiańska Dusza

Witamy na portalu Słowiańska Dusza

Dzisiaj , żem patrze inaczej na królów Naszych , gdym wiedzy wiecej dotknął….

Tekst Edwarda Sławianina z grudnia 7526 r/ 2018r.

Nowy rok astronomiczny nastał , słońce narodzone na nowo rozpoczęło wędrówkę po okręgu życia Naszego rozpoczynając kolejny cykl. Podług kalendarza Juliańskiego to 28 Grudnia 2018, a po naszemu nowe lato astronomiczne , które wiosna rozpocznie nowy rok agrarny , ziemi kiedy to  symbolicznie naszą Marzannę paląc i wrzucając do wody dziewicą na powrót uczynimy , która płodną na powrót będzie. Dzisiaj , żem patrze inaczej na królów Naszych , gdym wiedzy  więcej dotknął, gdym poskładał w całość wszystkie aspekty życia, a więc miłość ,przetrwanie, radości , pokusy, pożądanie itd..itd... Widzę naszych królów tych ostatnich ano do Kazimierza Wielkiego, jakże manipulowanych poprzez obietnice zbawienia, poprzez te manipulacje wychowanych. By w końcu ich usunąć na zawsze, zastępując innymi , obcymi nam , więcej przekupnymi, chorymi na władzę i nową religię pieniądza. To wszystko razem pokazuje nam iż nie ważne czyś królem jest , czy zwykłym człowiekiem. Czy to w prawdzie czy w kłamstwie , radości czy pokusie to nie ma znaczenia. Jesteśmy tacy sami; a więc dobry król = dobry prosty człowiek , zły król = zły prosty człowiek. Badając historie naszych przodków, naszych królów wyciągajmy nauki. Nie oceniajmy tego dlaczego tak postąpili jeśli nie znaliśmy ich prawdziwego życia, poczucia, wychowania. Młody bowiem uczy się od starszego i to powiela. Kiedy młoda istota pozbawiona uwagi i nauki rodziców  zostaje uczona przez kogoś dla niej obcego i może być zmanipulowana jej prawda i to  czym jest miłość , czym złość. Badając owe historie starajmy się wyciągać wnioski dlaczego tak się zadziało , dlaczego tak postąpiono własnie po to by ustrzec się tego w przyszłości.
Zatem legendy Naszych wspaniałych króli,a nie władców, bo król słowiański nie władał,a dowodził swą postawą i wiedzą, mądrością. Jak najlepiej dla całego RODu. Barbarzyńca to nie ten co w lesie żyje i czci matkę naturę i jej żywioły tylko ten kto wykorzystuje wiedzę i mądrości z przeszłości by zniewalać i poświęcając ludzi dla swych nikczemnych pokus, pożądania.
Zatem dzisiaj świat na nowo przychodzi przemianę, a prawda jak zawsze pokaże porządek wszechrzeczy. Każdy odrobi swe lekcje  bądź utknie w swoim świecie aż do skutku.
Wierzę ,że ten czas własnie nastał. Owa jutrzenka  wschodzącego Narodzonego co dopiero Słońca, Światła prawdy i wolności świadomej... 
Chwała Wam wszystkim!!! Chwała RODom Naszym i wszystkim bez wyjątku!!! Chwała !!!!

Przestrzeń